התחלנו את המסע עם הקמתה של רשת קיורטוש המומחית בהכנת המאפה ההונגרי המפורסם

התחלנו את המסע עם הקמתה של רשת קיורטוש המומחית בהכנת המאפה ההונגרי המפורסם. המותג התרחב למספר סניפים ברחבי הארץ והביא בשורה קולינרית אמיתית שפתחה את הדרך למגוון פעילויות קולינריות רבות בעתיד.

אנחנו כל הזמן שואפים ללמוד ולהתפתח בתחום.

להביא מוצרים חדשים ואיכותיים ותמיד מנסים לחבר בין הקהילה לחוויה קולינרית אמיתית. במיוחד איטלקית וצרפתית.

בכל שנה אנו נוסעים לירידי אוכל ברחבי אירופה, בעיקר באיטליה ובוחנים מוצרים חדשים, עוברים השתלמויות, חוקרים חוויות חדשות ומייבאים את המוצרים הנכונים לחיך ולצרכים של קהל לקוחותינו הנאמן.

חלק מהעוגות שלנו הם מתוצרת עצמית ובנוסף, אנו עובדים מול קונדיטורים ישראלים בכירים אותם אנו בוחרים בקפידה,  אשר מכינים את המוצרים בהתאם למתכונים היחודיים שלנו וגם מקבלים מאותם קונדיטוריים מוצרים יחודיים ואיכותיים במיוחד עבור קהל לקוחותינו.

המעבר למשכן.

בחרנו למקם את משכננו החדש במשכן לאומניות הבמה בבאר שבע, כי אנו רואים במוצרים שלנו עולם של תרבות קולינרית שמשתלב באופן מושלם עם תרבות. לדעתינו, אין כמו המשכן כדי לבטא זאת.

אנחנו בכלל טוענים שלכל הצגה יש הצגה מוקדמת בדמות המתוקים והמוצרים שלנו.

אנחנו מאמינים שתסכימו איתנו מיד לאחר שתטעמו.

קצת על היזם מאחורי קפה פולט יהודה נעם.

יהודה נועם נשוי ואיש משפחה, גדל והתחנך בבאר שבע והיום תושב עומר.

יהודה מוכר היטב בעיר באר שבע, הוא סקרן ושואף ללמוד כל העת דברים חדשים, עובר השתלמויות בחו”ל ואפילו התנסה בעישון דגים בנורווגיה הקפואה. הוא נחשב למומחה בתחום עישון הבשר והדגים ואופי האירוח וההגשה שלו הם מיוחדים במינם.

הידעתם?

יהודה הוא  הבעלים לשעבר של באולינג באר שבע ושל הפאב המיתולוגי “סטרייק” הזכור לטוב לבלייני העיר משנות ה 90 השמחות ומסעדת דון לאון.

ועוד עובדה אחת חשובה במיוחד: השם קפה פולט ניתן למקום כמחווה לאשתו של יהודה.